מגזין BeautyBar

כך תשיגי שיער מדהים גם בחורף

בחורף הקר במיוחד שלנו, חשוב מאוד לשמור עליו ממזג האוויר. חלק מהנזקים שנגרמים לשיער שלנו בתקופת החורף את יכולה לראות ולהרגיש בטח: גשם, טמפרטורות נמוכות, ורוחות חזקות – יכולים לעשות חיים קשים גם לשיער הכי חזק ובריא, שלא לדבר על כך שיכולים לגרום לו להיראות גבשושי וחסר חיים.

קרא עוד »

האם את מטפלת בעור שלך בהתאם לגיל שלו?

כל כך הרבה קרמים, מסכות, שלא לדבר על טיפולי לייזר, בוטוקס, חומרי מילוי… מצד אחד, אנחנו חיות בתקופה שבה עומדים לרשותנו מגוון רחב מאוד של טיפולים בעור היקר שלנו. מצד שני, איך אפשר לדעת מתי נכון לעשות איזה טיפול? מה צריכה להיות שגרת הטיפול בעור שלנו, בשלב בחיים בו אנו נמצאות? באיזה גיל צריך להתחיל להוסיף איזה טיפול לשגרת הטיפוח שלנו? והאם יש גיל שבו מאוחר מדי לנסות לטפל בדברים שמפריעים לנו במראה העור שלנו?

קרא עוד »

איך ולמה שיניתי את התזונה שלי (ועל הטעויות בדרך)

ידעתי שהוא יגיע. הרגשתי את זה כל כך הרבה זמן מתבשל בי. השנה האחרונה שלי הייתה עמוסה ומלאת עשייה וצמיחה: פתחתי עסק, עשיתי תכנית ליווי לאנשי עסקים, ונפתח לי צוהר לעולם חדש, עולם שאפשר לי להכיר את עצמי ולגלות תכונות ותובנות חדשות עלי ועל החיים. אם זה לא מספיק, אז גם סגרתי עשור ופתחתי חדש.

קרא עוד »

החבר הכי טוב שלך: בחירת המייק-אפ האולטימטיבי

היום אני רוצה להתייחס למוצר כל כך חשוב מבחינתי, שהוא אחד הדברים שהייתי לוקחת איתי לאי בודד! כן. עד כדי כך. אני פשוט לא זזה בלעדיו. הוא החבר הטוב ביותר שלי, ואני מקווה שאחרי הכתבה הזאת תביני למה הוא יכול להיות החבר הטוב ביותר גם שלך (אם הוא לא כבר). הוא מאפשר להיראות ולהרגיש נינוחה, קלילה.

קרא עוד »

לא יכול להוריד ממך את העיניים: הטכניקה לאייליינר מושלם

טכניקת האייליינר, כאשר מיושמת בצורה נכונה למבנה העין והפנים של המתאפרת יכול לעשות פלאים. הוא יוצר לנו מראה מודגש, מלוכסן ומתוח יותר של העין, שהוא לוק מחמיא ביותר. אם את רוצה להפנט את מי שמביט בך, שלא יוכלו להוריד ממך את העיניים, אייליינר (נכון!) הוא הדרך לעשות זאת. זה יכול להסביר למה גם בתעשייה, מומחי

קרא עוד »